Menu

V Seminarium UroRadioOnkologii

V Seminarium UroRadioOnkologii - edycja 2019 - baner

18 maja w Warszawie po raz piąty urolodzy, radiolodzy, radioterapeuci, onkolodzy oraz lekarze rodzinni spotkają się na Warszawskim Seminarium UroRadioOnkologii, które odbędzie się, w hotelu Sangate (ul. Komitetu Obrony Robotników 32).

Podczas spotkania prelegenci tacy jak profesor Piotr Radziszewski, profesor Wojciech Rogowski czy profesor Cezary Szczylik opowiedzą między innymi o terapii BCG, terapii systemowej czy aktualnych standardach terapii rozsianego rak nerki w Polsce. Oprócz wykładów przewidziano również warsztaty z planowania radioterapii, które poprowadzi doktor Norbert Piotrkowicz.

Konferencja planowana jest jako spotkanie interdyscyplinarne, w którym nie ma wykładowców i uczestników. Każdy ma głos, każdy może podzielić się uwagami oraz doświadczeniem. Jednocześnie zaproszeni eksperci to uznane w Polsce autorytety naukowe. Na seminarium poruszona zostanie różnorodna, ale niezmiennie bardzo ważna tematyka.

Obejmie ono zarówno wykłady, dyskusje eksperckie, jaki i debaty nad trudnymi przypadkami oraz warsztaty. Wydarzenie jest bezpłatne. Zachęcamy do aktywnego udziału.

Termin i miejsce seminarium:
18 maja 2019, hotel Sangate, ul. Komitetu Obrony Robotników 32, Warszawa.

Pełen program seminarium


Źródło:

  1. SMPC - Smart Medical Pharmaceutical Consultations
» więcej aktualności medycznych