Menu

V Seminarium UroRadioOnkologii

V Seminarium UroRadioOnkologii - edycja 2019 - baner

18 maja w Warszawie po raz piąty urolodzy, radiolodzy, radioterapeuci, onkolodzy oraz lekarze rodzinni spotkają się na Warszawskim Seminarium UroRadioOnkologii, które odbędzie się, w hotelu Sangate (ul. Komitetu Obrony Robotników 32).

Podczas spotkania prelegenci tacy jak profesor Piotr Radziszewski, profesor Wojciech Rogowski czy profesor Cezary Szczylik opowiedzą między innymi o terapii BCG, terapii systemowej czy aktualnych standardach terapii rozsianego rak nerki w Polsce. Oprócz wykładów przewidziano również warsztaty z planowania radioterapii, które poprowadzi doktor Norbert Piotrkowicz.

Konferencja planowana jest jako spotkanie interdyscyplinarne, w którym nie ma wykładowców i uczestników. Każdy ma głos, każdy może podzielić się uwagami oraz doświadczeniem. Jednocześnie zaproszeni eksperci to uznane w Polsce autorytety naukowe. Na seminarium poruszona zostanie różnorodna, ale niezmiennie bardzo ważna tematyka.

Obejmie ono zarówno wykłady, dyskusje eksperckie, jaki i debaty nad trudnymi przypadkami oraz warsztaty. Wydarzenie jest bezpłatne. Zachęcamy do aktywnego udziału.

Termin i miejsce seminarium:
18 maja 2019, hotel Sangate, ul. Komitetu Obrony Robotników 32, Warszawa.

Pełen program seminarium


Źródło:

  1. SMPC - Smart Medical Pharmaceutical Consultations
» więcej aktualności medycznych

Obserwuj Onkonet na Facebooku

NU-MED Onkologia

reklama Grupa NU-MED

Grupa NU-MED to wyspecjalizowane placówki, w których diagnozujemy i leczymy pacjentów z chorobami nowotworowymi. Leczenie odbywa się w ramach kontraktu z NFZ. Zobacz więcej informacji.

Onkodiag – medycyna spersonalizowana w onkologii

reklama Onkodiag

Badania oparte na wnikliwej analizie tkanek pochodzących z nowotworu oraz krążących we krwi komórek nowotworowych:

  • Trublood – nieinwazyjna biopsja z analizą pod kątem diagnozy, rokowań i teranostyki
  • Celldx – głęboka analiza genomiczna nowotworu – badanie skuteczności terapii
  • Exacta – pełna analiza nowotworu uwzględniająca genomikę, immunohistochemię, immunocytochemię i chemowrażliwość żywych komórek. Badanie zaprojektuje najbardziej skuteczne leczenie
  • Chemoscale – badanie chemowrażliwości leków cytostatycznych
  • Cancertrack – monitorowanie efektów leczenia na podstawie cell-free DNA