Menu

„Dylematy w onkologii” - XI Warmińsko-Mazurskie Warsztaty Onkologiczne

Warmińsko-Mazurskie Warsztaty Onkologiczne 2019 - baner

Już po raz jedenasty na ziemi warmińsko-mazurskiej, w dniach 25 - 26 października 2019 roku, odbędą się Warmińsko-Mazurskie Warsztaty Onkologiczne. Powodzenie ubiegłych edycji wykazało, że istnieje olbrzymie zainteresowanie zajęciami prowadzonymi w sposób interaktywny, zachęcającymi uczestników do czynnego udziału w zajęciach.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji, omówione zostaną wybrane aspekty leczenia przeciwnowotworowego, uwzględniając przede wszystkim postęp, który dokonał się w ciągu ostatniego roku, dający nowe perspektywy terapeutyczne. Klasyczne do tej pory debaty, polegające na wymianie odrębnych poglądów poprzez adwersarzy podobnie jak w ubiegłym roku zastąpione zostały panelami dyskusyjnymi, podczas których dwóch ekspertów poruszać będzie kontrowersyjne zagadnienia w onkologii.

Warsztaty, które prowadzone będą przez znakomitych wykładowców, lekarzy praktyków, mają za zadanie zwrócenie uwagi na istotne klinicznie zagadnienia związane nie tylko z najnowszymi doniesieniami naukowymi lecz przede wszystkim mogącymi mieć implikacje w polskich warunkach.

Już po raz siódmy istotny element Warsztatów będzie stanowiła sesja BEST OF ESMO. Wykładowcy, którzy będą uczestniczyli w tej konferencji w ciągu kilkunastu dni od jej zakończenia podzielą się z Państwem zdobytą wiedzą w aspekcie najbardziej aktualnych europejskich zaleceń.

Udział w Warsztatach jak i zakwaterowanie są bezpłatne. O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Warsztaty dedykowane są przede wszystkim dla lekarzy onkologów. Osoby innych specjalizacji będą mogły wziąć udział w Warsztatach w przypadku dostępności miejsc.
Więcej informacji na stronie konferencji.


Źródło:

  1. Warmińsko-Mazurskie Warsztaty Onkologiczne
» więcej aktualności medycznych