Menu

Zostań w domu z nauką i PWN

01.04.2020

baner akcji Grupy PWN - Zostań w domu z nauką

Wsparcie pracy zdalnej środowiska naukowego
Pandemia COVID-19 diametralnie zmieniła naszą rzeczywistość. Przyszło nam się mierzyć z wyzwaniami, na które nikt nie był przygotowany. Rewolucja nie ominęła świata nauki. Z dnia na dzień funkcjonowanie uniwersytetów i instytucji badawczych przeniosło się do przestrzeni wirtualnej. Środowisko akademickie, naukowe straciło swobodę dostępu do zasobów bibliotecznych, laboratoriów, sal wykładowych.

Nie możemy pozwolić, by okres pandemii był okresem naukowego spowolnienia. Dokładamy starań, by łagodzić skutki tego, co się dzieje. Dlatego przygotowaliśmy pakiet rozwiązań ułatwiających dostęp do materiałów edukacyjnych. Mają one na celu wsparcie wykładowców, badaczy, doktorantów i studentów w ich codziennej pracy.

Ibuk Libra
Wszystkich, którzy szukają materiałów do nauki zdalnej, są w trakcie pisania prac i artykułów naukowych, zachęcamy do korzystania z IBUKA Libry. Jest to czytelnia on-line czynna całą dobę (można się zalogować z dowolnego miejsca, o każdej porze – bez wychodzenia z domu). IBUK Libra to także zaawansowane narzędzie do pracy z tekstem. Daje możliwość robienia notatek, a także cytowań do pracy magisterskiej czy artykułu.

Korzystanie z IBUKA Libry jest bezpłatne. Aby się zalogować, wystarczy zwrócić się do najbliższej biblioteki akademickiej o udostępnienie PIN-u, bądź dostępu do logowania w systemie Han. Jeżeli dana biblioteka nie ma w swoich zasobach potrzebnych Wam książek, wówczas można zgłosić takie zapotrzebowanie w tej instytucji. By dodatkowo wesprzeć środowisko akademickie, do końca kwietnia bezpłatnie rozszerzyliśmy zasoby bibliotek o pakiet książek metodologicznych od PWN.

IBUK.pl
Jeżeli książka jest potrzebna „od ręki”, a akurat nie ma jej w zasobach biblioteki, proponujemy kolejne rozwiązanie: IBUK.pl, czyli e-czytelnię dedykowaną klientom indywidualnym. By zwiększyć dostępność naszej oferty, przygotowaliśmy specjalny rabat. Do końca maja z kodem: PWN20, wszystkie abonamenty można nabyć 20% taniej.

Więcej informacji


Źródło:

  1. Grupa PWN
» więcej aktualności medycznych