Menu

Onkonet na IV Regatach Charytatywnych Gdańsk 2021

21.06.2021

Onkonet na IV Regatach Charytatywnych Gdańsk 2021

W niedzielę 20 czerwca odbyły się na Zatoce Gdańskiej IV Regaty Charytatywne organizowane przez Rotaty Club Gdańsk i Yacht Club Sopot. Dochód z regat przeznaczony jest na zakup sprzętu medycznego dla Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Gdańsku zajmującej się leczeniem małych pacjentów.

Serwis onkologiczny Onkonet.pl jest jednym z uczestników regat oraz darczyńcą, współfinansującym zakup sprzętu medycznego przeznaczonego do leczenia dzieci z chorobami nowotworowymi. Onkonet Sp. z o.o., która jest właścicielem serwisu onkologicznego onkonet.pl nie pierwszy już raz czynnie wspiera zakup sprzętu medycznego na potrzeby diagnostyki i leczenia pacjentów z chorobami nowotworowymi i nie jest to ostatnia tego typu akcja w tym roku, o czym będziemy informowali Państwa na naszych łamach.

Serwis onkologiczny ONKONET.PL jest największym merytorycznie projektem skierowanym do pacjentów, dającym możliwość w przystępny sposób zapoznania się z problematyką profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych u dorosłych.

Stworzony i prowadzony przez lekarzy, wspierany jest przez licznych specjalistów z dziedziny chirurgii i onkologii, będących autorytetami w swoich dziedzinach. Onkonet.pl spełnia również funkcję edukacyjną - z wiedzy zamieszczonej na stronach serwisy korzystają zarówno studenci medycyny jak i lekarze specjalizujący się w dziedzinach związanych z onkologią i chirurgia onkologiczną.


Źródło:

  1. Materiał własny Onkonet.pl
» więcej aktualności medycznych