Menu

Akademia nowotworów przewodu pokarmowego – nowości po ESMO i WCGIC

27.10.2020

Akademia nowotworów przewodu pokarmowego: nowości po ESMO - baner

Jakie są nowości w diagnostyce nowotworów przewodu pokarmowego, w leczeniu uzupełniającym i w radioterapii? Jak wygląda kwestia zachowania jakości życia u chorych poddawanych chemioterapii z powodu raka jelita? Jak powinno przebiegać leczenie celowane w 2 linii? Na te i inne pytania udzielą odpowiedzi wybitni eksperci zgromadzeni podczas II edycji Akademii Nowotworów Przewodu Pokarmowego, której organizatorem jest PZWL Wydawnictwo Lekarskie. Konferencja on-line odbędzie się 29 października, a udział w niej jest bezpłatny.

Akademii Nowotworów Przewodu Pokarmowego jest konferencją podczas której swoją wiedzą i doświadczeniami w zakresie diagnostyki oraz leczenia nowotworów dzielą się wybitni specjaliści z całego kraju. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zarówno sesje wykładowe, jak i sesja przypadków interaktywnych w panelu dyskusyjnym.

Tematyka konferencji przedstawiona zostanie przez wielospecjalistyczny zespół ekspertów złożony z onkologów i radioterapeutów: dr Dawida Prószyńskiego, dr n.med. Piotra Tokajuka, dr n.med. Katarzynę Pędziwiatr, oraz dr hab. n. med. Lucjana Wyrwicza, prof. Narodowego Instytutu Onkologii, kierownika naukowego Akademii.

Uczestnicy spotkania otrzymają 3 punkty edukacyjne.

Termin: 29 października 2020

Informacje na temat konferencji i rejestracja


Źródło:

  1. Wydawnictwo Lekarskie PZWL
» więcej aktualności medycznych